İş Güvenliği
Talep Formu
Hizmet talepleriniz
İş Güvenliği
ISG Eğitim Sunumu
Detaylı bilgi için
İş Güvenliği
Faaliyet Alanlarımız
Hizmet verdiğimiz sektörler

Hakkımızda

2006 yılından itibaren firmamız müşterilerimize iş güvenliği konusunda hizmet vermektedir.  Özellikle risk değerlendirme ve İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri ve uzmanlık ile firmalara büyük destekler vermektedir.  Hizmet verdiğimiz firmalar OHSAS 18001 ve BS 8800 ile ilgili konularda uluslar arası şirketlerce yapılan denetimlerde büyük başarılar elde etmişlerdir.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 30 Haziran 2012 de yürürlüğe girmesiyle birlikte İş Güvenliği çalışmaları daha çok önem kazanmış olmaktadır. SGK istatistiklerine göre yılda ortalama 1700 kişi iş kazalarında ölmekte 3500 kişi sakat kalmakta ve her yıl bakanlık 6-7 milyar$ para harcamaktadır. Tabii ki en önemlisi insan hayatı.

Bu çalışmalarda önem verdiğimiz en değerli ilke insanların sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışmaları sağlamak ve sevdiklerine ulaşabilmeleridir. Yaptığımız çalışmalarda ayrıca iş yerinin daha verimli ve iş gücü kayıplarının daha az olması üzerinedir.

Firmamız bu süre içinde maden sektöründen sitelere kadar bir çok alanda risk değerlendirme, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, acil durum planları, tatbikat ve uzmanlık hizmeti vermiş olup hizmet etmeye devam etmektedir.

Değerlerimiz;
Profesyonellik : İşimizi en üst düzeyde özenle ve yüksek standartlarda yapar ve işimizle ilgili gelişmeleri yakından izleriz. Çalışma yaşamımızdaki tüm ilişkilerde işle ilgili öncelikleri dikkate alırız.
 Saygı : İnsana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutarak, etik kurallar içinde hareket etmeyi temel gereklilik olarak benimseriz. Tüm çalışmalarımızda dürüst, şeffaf, adil ve sorumlu davranırız.
 Dinamizm : Dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimseyen bizler, koşullar ne olursa olsun sonuç odaklı ve hızlı çalışırız. Çevreyi ve koşulları sürekli inceleyerek, değişime zamanında yanıt veririz.
 Yenilikçilik : Müşteri memnuniyetini temel alarak tüm süreçlerde sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratırız. Farklılığın, yenilikçi uygulamalarla ortaya çıktığının bilincinde olarak sunduğumuz hizmetin; çağdaş ve yaratıcı olması için çaba gösteririz.
 Ekip Çalışması : İşbirliği, karşılıklı bağlılık, uzmanlık ve bilgi paylaşımının başarının temeli olduğunun bilinciyle, ekip çalışmasını kişisel başarının da garantisi olarak görür ve tüm çalışmalarda ekip çalışmasını destekleriz.

 

 
İş Güvenliği Takip Edin
Anasayfa ISG Eğitim SunumuAtak Mail Atak Teknoloji
İş Güvenliği
İş Güvenliği